Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

ZBIGNIEW CZENDLIK a talkshow ! Vítáme Vás v pondělí u nás v Hulíně!!!

18.03.2019

Obsahem talk show je vyprávění příběhů ze života známého kněze ZBIGNIEWA CZENDLIKA  podané humorem jemu vlastním. Dotýká se mimo jiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí a to už v pondělí 18.března v Hulíně. Místo je  Městské kulturní centrum, Třebízského 194. Začátek v 19 hodin.

Zbigniew Jan Czendlik (1964), je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí a v České televizi pořad Uchem jehly. Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje.

Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Je patronem psího útulku.
Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného, podané humorem jemu vlastním.