Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední Relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Ve Zlíně se uskuteční pátý ročník Týdne manželství

07.02.2019

Letošní Týden manželství se ve Zlíně bude konat  od 11. do 17. února. V rámci něj se mohou lidé zapojit do zajímavých aktivit, připravena je například přednáška pro manžele a snoubence, bezplatné motivační SMS, káva za pusu či nabídka knih s manželskou a rodinnou tematikou v Krajské knihovně Františka Bartoše.

Téma letošního Týdne manželství Zabijáci v manželství a jak se jim bránit je velmi podnětné pro přednášku známého kadeřníka a jáhna Jana Špilara, která se uskuteční 16. února v přízemí 15. budovy 14|15 Baťova institutu ve Zlíně. „Součástí programu bude ukázka stříhání z řad zájemců účastníků a slosování o vstupenku do wellnes ve Zlíně. 

Na stránkách www.manzelstvivezline.cz se pro změnu mohou manželé registrovat do projektu SMSek. Ten nabízí každý den v Týdnu manželství bezplatné motivační SMS s nápady, co v daný den mohou manželé udělat pro svého partnera.
Pořadatelé  tímto způsobem chtějí manželům připomenout, aby jeden druhému věnovali více času a něco pro sebe udělali.

Do projektu se zapojila také Krajská knihovna Františka Bartoše, kde si budou moci zájemci půjčit knížky s manželskou a rodinnou tematikou.