Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

V Domu kultury v pátek vystoupí Lucie Bílá s pěveckým recitálem

11.10.2018


Vrcholem letošního jubilejního, padesátého ročníku festivalu Kroměřížské hudební léto bude bezesporu pěvecký recitál nejzářivější hvězdy tuzemského ženského popu, zpěvačky Lucie Bílé, která vystoupí v Divadelním sále Domu kultury v Kroměříži v pátek 12. října od 19 hodin. 

Mnohonásobná Zlatá slavice už několik let účinkuje s klavírním doprovodem skladatele Petra Maláska a za tu dobu sestavili repertoár jim nejmilejších písní, které jsou zaznamenány i na stejnojmenném albu. A tak zazní hity jako Jsi můj pán, Most přes minulost, Hvězdy jako hvězdy, ale třeba i Summertime od G. Gershwina a další písně blízké naturelu zpěvačky.

Na pódiu ji klavírně doprovodí Petr Malásek

Od samého počátku devadesátých let můžeme Lucii Bílou sledovat ve většině významných muzikálů české scény. V oblasti popové hudby vydala Lucie Bílá celou řadu sólových alb, se kterými úspěšně dobývá žebříčky tuzemských hitparád. Za osudové lze označit setkání a dlouholetou tvůrčí spolupráci s autorskou dvojicí Soukup/Osvaldová, stejně tak jako jevištní „partnerství" s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii.

Vstupné akci je v 1. - 8. řada 950 Kč a od 10. řady 750 Kč. Majitelé průkazů ZTP a ZTP/P 475 Kč. Koná se již v pátek 12. října. Lístky lze zakoupit zde.

Zdroj: DK Kroměříž