Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Na ZAHRADĚ Věžky se otevřou brány historické sýpky

30.09.2018


Přijďte se s námi rozloučit s babím létem na ZAHRADU Věžky. Budeme na vás čekat na tradiční zahrádkářské výstavě od 27. do 30. září v době od 9 do 16 hodin. Bez Vás by to totiž nebylo ono. Znáte nás a víte, že pro vás vždy máme připravenou nějakou lahůdku. A teď nemyslíme dobroty, které si můžete dát k obědu u našich vystavovatelů.

Atmosféru zdejší krásné historické budovy podtrhnou floristé. Vyzdobí ji gladiolami a úchvatným květinovým aranžmá. Sýpka byla několik let uzavřena a nyní si užijete její kouzlo. Ani nemusíte chodit moc daleko, nachází se hned v centru obce a jdete okolo ní pokaždé, když přijdete za námi do Věžek.

Kromě toho Vás opět čeká přehlídka traktorů a originální venkovní expozice. A jaké téma jsme pro vás tentokrát nechystali? Nechte se překvapit a přijďte se o šikovnosti našich floristů a aranžérek přesvědčit na vlastní oči a načerpat tipy, které rádi využijete na své zahrádce.

Ani už se téměř nemusíme zmiňovat o našem tradičním programu, který máte tak rádi. Těší se na vás naše děvčata v dětském světě. Svěřte jim své dítě, a mezitím, co se sveze na poníkovi, zaskotačí si ve skákacím hradu a nechá si něco nakreslit na obličej, projděte si v klidu park. Naši vystavovatelé pro vás chystají květiny, vřesy, stromky, kaktusy, ovoce zeleninu a rozmanitý zahrádkářský sortiment.

Přijďte autem či pěšky na ZAHRADU Věžky ve dnech 27. - 30. září! Těšíme se na Vás!

Související fotografie