Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zítra se bude již potřetí konat Neslýchaně zábavný večer

13.09.2018


Přijďte na zítřejší Neslýchaně zábavný večer, který se bude konat v kroměřížském Domu kultury. Tato akce se bude konat již potřetí a i tentokrát bude mostem mezi světy neslyšících a slyšících. Těšit se můžete na různá vystoupení – a nebudou jen hudební nebo taneční!

Touto výjimečnou akcí vyvrcholí tradiční Týden sluchově postižených ve Zlínském kraji. V hvězdně obsazeném programu vystoupí Leona Machálková, herec a šansoniér Jiří Bartoň, kouzelník Pavel Kožíšek, hudební formace Karel Gott revival Morava, bubeník Hanz Sedlář, členové Divadelního spolku Kroměříž, děti z hudební školy D-Music Kroměříž a velká legenda - zpěvačka Yvetta Simonová, která slaví letos významné životní jubileum! 

Písně budou tlumočeny do znakového jazyka

Silným zážitkem jistě bude umělecké tlumočení písní do znakového jazyka skupinou Hands Dance z Brna. Celým večerem bude provázet známý moderátor Aleš Cibulka. Realizace tohoto projektu je velmi důležitou součástí usilovné snahy o propojení světů slyšících a sluchově postižených lidí. Akci pořádá Poradenské centrum pro sluchově postižené Kroměříž. III. ročník Neslýchaně zábavného večera se uskuteční v pátek 14. září 2018 od 17 hodin v Domě kultury v Kroměříži.