Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Monstrum Meg vtrhne na plátno zlínského Golden Apple Cinema

08.08.2018


Do zlínského Golden Apple Cinema také tentokrát dorazí premiéry nových filmů. Uvidíte i Jasona Stathama, jak jako kapitán Taylor čelí největšímu pravěkému predátorovi vůbec. Již před několika lety musel opustit svou posádku na základně na dně Mariánského příkopu, aby prehistorickému žraloku megalodonovi unikl a teď se setkávají znova. Jak si kapitán Taylor s touto výzvou poradí? A jak si Jasona Statham poradil s touto rolí?

MEG: MONSTRUM Z HLUBIN

USA - 2018 - (12) - 113 minut – titulky - Vertical Ent. –akční, horor, sci-fi, thriller

Pochutnej si! Jason Statham hraje kapitána Taylora, který před pár lety musel opustit na dně Mariánského příkopu svou posádku, když na podmořskou stanici cosi zaútočilo. Teď je to cosi zpátky a vypadá to, že jde o pravěkého žraloka megalodona a Taylor dostane šanci se mu postavit znovu. Má ale vůbec proti největšímu predátorovi šanci?

Režie: Jon Turteltaub

Hrají: Jason Statham, Ruby Rose, Robert Taylor, Cliff Curtis

TEMNÉ SÍLY

USA - 2018 – (12) - 104 minut – titulky – CinemArt – sci-fi thriller

Poté, co neznámý virus zabije 98% všech dětí v Americe, se u přeživších 2% dětí objeví superschopnosti, kvůli nimž jsou umístěny do internačních táborů. Šestnáctiletá dívka Ruby z tohoto tábora utíká a přidává se ke skupince teenagerů, kteří utíkají před vládou.

Režie: Jennifer Yuh Nelson

Hrají: Mandy Moore, Gwendoline Christie, Amandla Stenberg,Harris Dickinson, Wallace Langham, Golden Brooks, Mark O′Brien

MISS HANOI

ČR - 2018 - (12) – 90 minut - Falcon – drama, krimi

V malém příhraničním městě je silná vietnamská komunita. Ve městě byla před čtyřmi lety zavražděna vietnamská dívka Hien, krátce poté, co vyhrála okresní soutěž krásy. Jejím vrahem byl nezletilý Jan Polanský. Vrah byl jako nezletilý umístěn do výchovného ústavu, odkud ho po dovršení plnoletosti právě pustili. Krátce poté je nalezen mrtvý. Na místo činu přijíždí z okresní kriminálky zkušený vyšetřovatel kapitán Kříž, který není vůbec nadšený, když dostane k ruce místní policistku vietnamského původu Anh. Anh musí překonávat nejen předsudky těch, kteří nepřijali fakt, že Vietnamka může dělat policistku,ale i tlak ze strany vlastní rodiny, která se také nesmířila s výběrem jejího povolání. Do toho Kříž navíc zjišťuje, že Anh má až podezřele blízko k rodině oběti.

Režie: Zdeněk Viktora

Hrají: Ha Thanh Špetlíková, David Novotný, Ján Jackuliak,Miroslav Hruška, Chip Nguyen, Jiří Kocman, Radim Madeja, Tomáš Vu, Andrea Vu,Jan Maršál, Josef Fečo, Roman Nguyen, Natálie Topinková, Diana Minarovičová,Miro Mráz, Sofie Viktorová, Ella Viktorová, Barbora Pečová, Marek Grajciar, Sonia V. Broučková, Jiří Weberschinke, Zdeněk Viktora

PODIVUHODNÁ CESTA FAKÍRA, KTERÝ UVÍZL VE SKŘÍNI

USA/FR - 2018 - (12) - 92 minut – titulky – Bioscop –komedie

Aja je chudý, ale talentovaný kouzelník a fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních schopností disponuje vybroušenými triky,zručností a talentem. Jeho nemocná matka ho vyšle na tajemnou misi – má v Paříži navštívit Eiffelovu věž. Neshoda s excentrickým taxikářem Aju zanechá kousek od Paříže, v obchodě IKEA. Tam se seznámí s nejkrásnější ženou, jakou kdy viděl, okouzlující Marií. Ale jeho naděje na lásku je zmařená, když v IKEI náhodou uvízne ve skříni, která je i s ním zabalena a odeslána napříč Evropou.Tím však jeho dobrodružství nekončí. Naopak tak začíná Ajova nedobrovolná, ale o to bláznivější cesta čtyřmi kouty Evropy. Dokáže Ajovi jeho chytrost a kouzelnický kufřík pomoci vrátit se do Paříže, aby znovu našel svou Marii a vyřešil tajemství matčina přání?

Režie: Ken Scott

Hrají: Erin Moriarty, Barkhad Abdi, Bérénice Bejo

ŠPION, KTERÝ MI DAL KOPAČKY

PŘEDPREMIÉRA 15.8. V 19:30

USA - 2018 - (12) - 117 minut – titulky - Vertical Ent. –akční komedie

Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské.

Režie: Susanna Fogel

Hrají: Mila Kunis, Kate McKinnon, Sam Heughan, JustinTheroux

PŘÍBĚH KOČEK

VYSÍLÁNO V RÁMCI DĚTSKÉ NEDĚLE 12.8. V 15:00

Čína - 2018 - (0) – dabing – Bontonfilm – animovaný,komedie, dobrodružný

Jsou především líné a všechno mají na háku, ale i kočky mají velká srdce, mají své legendy a dny, kdy zažívají neuvěřitelně věci. Jedno takové nevšední a doslova velkolepé dobrodružství ukáže nová animovaná komedie Příběh koček. Kocour se svým synem to vyhráli. Žijí si na vysoké noze pohodlného domova, na svět koukají z výšky mrakodrapu a vůbec nic jim nechybí.Říká se, že kočky mají devět životů, a tihle kocouři využívají jenom ten první,spokojený a bez problémů. 

Znáte ale děti, chtějí poznat svět, něco zažít a malý kocourek by se navíc strašně rád podíval do pověstného ráje koček. Sestaví si vlastní létací stroj a vyráží na dobrodružství, o kterém se bude jednou vyprávět a točit filmy. Nasadí si brýle a je pryč! Kocouří táta musí překonat sám sebe, všechen svůj strach i nepříjemné vzpomínky z minulosti, a vydat se na záchrannou misi. Nejen do džungle velkoměsta, stopy totiž vedou do skutečné divočiny plné nástrah a divokých zvířat. Má sice pomocníka, barevnou papoušici Ara, i tak ho čeká cesta, kde se devět kočičích životů bude hodit. Všechny čeká hromada zážitků, zábavy a nečekaných setkání, o nichž by se jim bez odvahy malého kocoura ani nesnilo.

Režie: Gary Wang