Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Večerní Pohoda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Otrokovice budou vítat jaro a pořádat farmářský den již tuto neděli

13.04.2018


Již tuto neděli se na otrokovickém náměstí 3. května bude konat akce Vítání jara spojená s Farmářským dnem. Kromě kulturního programu s vystoupením mažoretek a hudebníků bude možné zakoupit výrobky z nabídky pestrého farmářského sortimentu.

Celou neděli bude na náměstí 3. května v Otrokovicích opravdu živo. Farmářský den začne již v devět hodin a ve stáncích bude k dispozici různorodá nabídka tradičního farmářského zboží. Živá hudební produkce na náměstí začne v pravé poledne, kdy bude hrát na piano Kamil Dyják a na housle Jan Kotulán.

Po vystoupeních bude slavnostně spuštěna fontána na náměstí k uvítání jara

Vítání jara pak bude pokračovat vystoupením mažoretek z DDM Sluníčko v 15:00 hodin, po kterém přijdou pozdravit návštěvníky akce zastupitelé města Otrokovice. Následovat budou vystoupení žáků otrokovický základních a uměleckých škol a v 16:00 hodin odehraje svůj koncert skupina Avion Dance Band. O půl šesté bude po vystoupení roztleskávaček z DDM Sluníčko slavnostně spuštěna fontána na náměstí, čímž bude symbolicky zahájeno jaro.

Od tří hodin budou také otevřeny jarní dílny DDM Sluníčko, kde bude možné se zastavit, stejně jako u stánků s občerstvením.


Související fotografie