Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Večerní Pohoda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Česká country zpěvačka Věra Martinová zahraje v Holešově své hity

16.04.2018


Populární česká zpěvačka Věra Martinová zazpívá 18. dubna od 19 hodin ve Velkém sále Zámku Holešov. Vystoupení první dámy české country se koná u příležitosti výročí třiceti let jejího působení v hudební branži, a tak nemůže opomenout nejznámější skladby svého repertoáru, mezi které patří: Zítra vlaky nepojedou, Toulavý džíny nebo Až na vrcholky hor.

Koncert královny české country se koná u příležitosti jejích třiceti let na scéně. Věra Martinová v Holešově zazpívá nejen výběr největších hitů, ale také novinky a představí všechny své hudební proměny. Připomene tím autory a interprety, s nimiž spolupracovala. Byl to například Michal Tučný, Jaromír Nohavica, Pavel Vrba nebo Ivo Viktorin. V Holešově vystoupí v doprovodu hudebníků Sáry Šůstkové, Jakuba Juránka, Jana Nerudy a Adriana Ševečka.

V Holešově zahraje Náruč planejch růží i Zítra další vlaky nepojedou

Stálice české hudební scény Věra Martinová je často považována za první dámu české country, sama se však cítí být muzikantkou, která je otevřena všem hudebním inspiracím a vlivům. Sama říká, že své posluchače chce příjemně překvapovat pěknými písničkami s kvalitními texty. Mezi její nejznámější skladby patří Náruč planejch růží, Nebe, peklo, ráj, Zázračné housle nebo Zítra další vlaky nepojedou.

Koncert se odehraje 18. dubna od 19:00 hodin ve Velkém sále zámku v Holešově. Vstupenky stojí v předprodeji 250 Kč, na místě 350 Kč a jsou již v předprodeji na Městském informačním centru v Holešově nebo on-line zde.