V sobotu 15.7. v 13:00 se jako vyvrcholení fotbalového kempu pro mladé a nadějné fotbalisty odehraje na hřišti ve Zlobicích významné fotbalové utkání. Střetnou se v něm hráči domácího celku proti výběru legendárního útočníka Sparty Praha a České reprezentace HORSTA SIEGLA.
Za SIGI TEAM potvrdili účast následující hráči:
HORST SIEGL, PAVEL KUKA, IVAN HAŠEK, ZDENĚK SVOBODA, SAGVAN TOFI, IVO ULICH, LADISLAV VÍZEK, TOMÁŠ ŘEPKA, JARDA BLAŽEK, JIŘÍ NOVOTNÝ, MARTIN MÜLLER, JIŘÍ JESLÍNEK, JARDA ČERNÝ
Proběhne autogramiáda s hráči
Po skončení zápasu proběhne autogramiáda, s hráči se můžete vyfotit a prohodit pár slov. Následně sehrají menší utkání i děti, které se zúčastnily fotbalového kempu
Akce za účasti fotbalových osobností a celebrit bude pokračovat až do 21 hod. K občerstvení budou zajištěny dobroty přímo z grilu, které pro Vás bude připravovat šéfkuchař z 4* hotelu v Praze.
VSTUPNÉ: 60 Kč (děti do 15 let zdarma)