Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu s Alčou Vitochovou

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Tereza Kerndlová se tajně vdala v USA

13.08.2013


Pohledná zpěvačka Tereza Kerndlová (26) se v utajení v pátek 9. srpna provdala v Las Vegas za svého dlouholetého přítele a zároveň manažera Reného Mayera. „Jsem šťastná vdaná paní,“ pochlubila se Tereza. 
 
Obřad se uskutečnil v jedné z mnoha svatebních kaplí v Las Vegas a manželství bude platné i v Česku. Obřadu se zúčastnilo jen pár kamarádů, s nimiž Tereza a René na měsíční dovolené cestují po celých Spojených Státech.

Malý obřad sledovaly rodiny Terezy a Reného v přímém přenosu prostřednictvím webové kamery na internetu. Příbuzní a kamarádi z Česka oslaví s novomanžely jejich významný životní krok dodatečně po návratu z jejich dovolené. 
 
„Vzali jsme se s Rendou v noci v malé kapličce ve Vegas za přítomnosti našich svědků, nejbližších přátel. Profesně budu vystupovat stále jako Tereza Kerndlová, v soukromí jsem ale nyní už Tereza Mayer Kerndlová. Těšíme se na naše rodiny a přátele na velké svatební oslavě, která proběhne na Moravě hned po našem návratu z Ameriky,“ prozradila čerstvá novomanželka na svém Facebooku.

Související fotografie