Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Úplně nahá Lady Gaga medituje pro umění

10.08.2013


Lady Gaga vždy věděla, jak na sebe upozornit. Když se na předávání Video Music Awards v roce 2010 objevila v šatech z pravého hovězího masa, zastínila tato událost všechny oceněné toho večera. Před vydáním alba "ARTPOP" tak nebyl příhodnější čas přijít s další kontroverzí. V nejnovějším videu Lady Gaga medituje, mručí a je u toho zcela nahá.

Prapodivný snímek vznikl za dobrým účelem. Marina Abramovic, jedna z nejúspěšnějších představitelek tzv. performance art, chce postavit nový druh muzea umění, ale stále jí na projekt chybí tři sta sedmdesát tisíc dolarů. K dosažení této částky proto Marina vytáhla mocnou zbraň - pozornost, kterou na sebe strhává právě Lady Gaga.

Excentrická zpěvačka v demonstračním videu předvádí cviky "Abramovic Method", což jsou "meditativní techniky, které jsou navrženy tak, aby jedince očistily od světských vlivů." Zní to stejně prapodivně, jako to vypadá. Autorka hitu "Bad Romance" totiž v dvouminutovém videu udržuje dlouhotrvající jekot, který doplňují záběry na její zcela nahé tělo. A když říkáme nahé, tak myslíme kompletně.

Dá se očekávat, že Lady Gaga tímto způsobem skutečně zvedne vlnu zájmu o ojedinělý projekt Mariny Abramovic a pravděpodobně i o svoji novou desku. 


Zdroj: Musicserver