Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

ZAZ - nový singl a turné české jedničky

08.08.2013


Francouzská zpěvačka Zaz vybrala další singl ze své květnové nahrávky "Recto Verso". Následovníkem energického pilotu "On Ira" se stane skladba "Comme Ci, Comme Ça". Na videoklipu se již pracuje, zatím si můžete poslechnout živou verzi pro vydavatelství Virgin (níže). 

V druhém singlu se třiatřicetiletá Isabelle Geffroy vyznává, že chce zůstat svá. "Chtějí mě změnit za každou cenu a přitom mi jen tak mimochodem vzít svobodu, naštěstí jsem byla schopná se tomu postavit, rozhodla jsem se být sama sebou, prostá a jednoduchá," zpívá v chytlavé písni. K tomuto tématu se nedávno vyjádřila i v jednom rozhovoru: "Zůstat svá a autentická, to je to, co funguje. Hlavně na tom jsem položila základy svého prvního alba. A pokud Vás mají lidé rádi takovou jaká jste, pak je nejlepší se neměnit".

V rámci propagace "Recto Verso" vyrazí Zaz v říjnu na evropské turné. Nejvíce koncertů odehraje v rodné Francii, zavítá ale například i do Ruska. Nejblíže českému publiku bude 24. listopadu ve Vídni. Dá se však očekávat, že podzimní várka koncertů nebude poslední a do České republiky v nedaleké budoucnosti zpěvačka snad zavítá. Těší se zde totiž mimořádné popularitě, a to např. díky loňskému vystoupení na festivalu Colours of Ostrava

Deska "Recto Verso" se v Česku vyšplahala až na první příčku prodejní hitparády! To se jí nepovedlo ani doma ve Francii, tam se zastavila stupínek před vrcholem.