Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu s Alčou Vitochovou

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Portless chtějí mimozemšťanky v bikinách

06.08.2013


Neznámá skupina se známými členy Portless vydává singl „Dream a Dream“. Je to už druhá vlaštovka z připravovaného alba, které ponese název „New Ride“. Je vidět, že tato „nová“ kapela s dlouholetou historií nezahálí. Kapelu Portless totiž tvoří čtyři z pěti členů bývalé sestavy Support Lesbiens, včetně zpěváka Kryštofa Michala

Natáčení videoklipu se odehrávalo převážně v Barrandovských ateliérech v tropických červnových dnech. Scénáře a režie se ujal americký režisér Jesse Baldwin. Kryštof Michal k této spolupráci říká: „Nikdy jsme při natáčení klipu neměli tak obrovskou produkci s tak početným štábem. Všichni pracovali profesionálně a v plném nasazení“. „Jak s kapelou, tak s celým týmem byla výborná spolupráce. Je poznat, když je pro někoho práce koníčkem“, dodává režisér Jesse Baldwin. 

V klipu se objeví několik krásných „pozemšťanek“, které jsou transportovány do diskokoule, se kterou se Portless prohánějí galaxií a stávají se z nich Marťanky. Bubeník Zbyněk Raušer k jejich svůdnému kosmickému doprovodu dodává: „Když mimozemšťanky, tak jedině v bikinách. Jinak ale samozřejmě nedáme dopustit na naše česká děvčata“. 

Portless momentálně najdete buď ve studiu, kde pracují na nové desce, nebo na některém z letních festivalů. Nejbližší možnost vidět kapelu naživo máte na festivalech České hrady, Vizovické Trnkobraní nebo v rámci olomouckého Avon pochodu 31.8.. 

Na samostatné koncerty se fanoušci mohou těšit v druhé polovině listopadu, kdy proběhnou křty desky v Praze, Brně a Ostravě.První single New Ride
Související fotografie