Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu s Alčou Vitochovou

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Voxel natáčel videoklip v osmi státech

05.08.2013


Vítěz hudebních cen Óčko TV v kategorii Objev roku 2012 zpěvák Voxel navazuje na úspěchy skladeb V síti a Hitmaker dalším singlem. Nová píseň vycházející hvězdy české hudební scény se jmenuje Trip a překvapí nejen pro zpěváka dosud netypickým aranžmá, ale také atraktivním videoklipem, který vznikal v osmi evropských státech.

„Jedná se o letní věc, která je ve srovnání s předchozími singly klidnější a kytarovější. V jednom těžším životním období jsem si uvědomil, že nechci svou hudbou lidi šokovat, od toho tu jsou jiní. Mám v úmyslu je spíše motivovat, dovést je k úsměvu, navodit pozitivnější atmosféru, připomenout bezstarostné letní chvíle a občas také pobavit. Právě takový je můj Trip,“ říká o písničce Voxel.

Hlavním mottem songu je věta ‚Nejlíp je tam, kde jsi Ty‘. V duchu tohoto hesla vznikl i videoklip ve stylu road movie. Během jeho natáčení projel zpěvák se svým týmem značnou část Evropy s cílem najít ty nejkrásnější a nejzajímavější filmové lokace.

„Natáčeli jsme šesti dní v osmi státech Evropy – kromě Česka, které samozřejmě nemohlo chybět, také v Rakousku, Německu, Itálii, Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Monaku a Francii. Právě ve Francii jsme se zdrželi nejdéle a projeli vše - od Nice přes Provence až po Paříž nebo Verdun,“ dodává Voxel, jehož klip vznikl pod taktovkou režiséra, kameramana a střihače Víta Hradila ze společnosti Ghostfilm.

Trip je posledním singlem, který Voxel představil ještě před vydáním svého zatím nepojmenovaného debutového alba, jehož vydání je plánováno na září letošního roku.