Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Apokalyptický klip Mandrage

02.08.2013


Oblíbená plzeňská kapela Mandrage posílá do světa nový videoklip k singlu „Na dlani“! Ten ukáže i druhou tvář této zdánlivě uvolněné letní hitovky. „Text písně je poměrně odlehčený a dává posluchači na výběr k ucelení jeho smyslu, proto jsme se rozhodli natočit videoklip, který nevychází z reálného světa a má určitou postapokalyptickou atmosféru,“ vysvětluje kytarista kapely Pepa Bolan.

Videoklip vznikl na začátku léta a natáčelo se v bývalém vojenském prostoru v Milovicích. Scénáře a režie se ujal Tomáš Kasal, který má za sebou např. spolupráci s Celeste Buckingham na hitu Run Run Run. „Natáčení s Tomášem a celým jeho týmem jsme si užili a věříme, že vnesl do našich klipů svěží vítr,“ dodává bubeník Matyáš Vorda.

Singl a videoklip Na dlani avizuje již čtvrté album, které by mělo vyjít během letošního podzimu a fanoušci se mohou těšit na opravdové novinky: „Doufáme, že první singl naznačuje, že nová deska bude zase zcela jiná, než všechny předchozí. Snažit se zůstat v jedné škatulce a chrlit podobné a prvoplánové hity, které se osvědčily jako úspěšné, není vůbec vzrušující,“ uvádí Pepa Bolan.

Související fotografie