Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Selena Gomez oslavila 21. narozeniny

31.07.2013


Selena Gomez své 21. narozeniny oslavila doslova v ďábelském stylu. Oblékla si na sebe sexy černé minišaty s čertovskými růžky. 

Birthday song je hitem
Zpěvačka, herečka, ex Justina Biebra je od 27. července oficiálně plnoletá a podle Amerických zákonů může konečně pít. Ale pro Selenu alkohol určitě nebude žádnou novinkou. Svojí oslavu uspořádala ve slavném hotelu Roosvelt v Hollywoodu. Pár dnů před oslavou zveřejnila video, které posílá svým fanouškům, aby důležitý životní mezník oslavili spolu s ní.  Na oslavu pozvala spoustu svých kamarádů, mezi kterými nemohl chybět ani Justin Bieber. A vypadá to, že zprávy o obnovení jejich vztahu jsou pravdivé. Zpěvačka sice v rozhovoru řekla, že s kanadskou hvězdou nic nemá, na oslavě to ale vypadalo jinak. Nejen, že Selena dostala čokoládový dort se zpěvákovým obličejem, ale také s ním po své oslavě odjela a údajně s ním byla až do rána.

Seleně se také narodil začátkem června sourozenec. “Jsem relativně čerstvá, velká ségra a je to ta nejlepší věc na světě," nechala se slyšet.

Kromě nového alba, zpěvačka točí film s názvem Getway, který má přijít do kin 30. srpna a Selena v něm ztvárnila jednu z hlavních rolí. 


Související fotografie