Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Koncerty zahraničních hvězd v Česku

07.09.2015


Pokud rádi chodíte na koncerty, pak si do konce letošního roku ještě přijdete na své. Do Česka totiž zamíří mnoho známých interpretů.

V rámci evropského turné, na kterém oslaví 30. výročí svého založení, dorazí 26. října do Prahy britská skupina Simple Red. Kapela v čele s Mickem Hucknallem vystoupí ve Foru Karlín. Na dvou koncertech se v ČR zahraje britská kapela Deep Purple. Nejdříve 27. října v ostravské ČEZ Areně, o den později v Plzni.

Italský zpěvák, kytarista a producent Eros Ramazzotti zazpívá 30. října v pražské O2 areně. Do Prahy se vrátí po dvou letech. Předloni se v O2 areně představil v rámci koncertní série Noi Tour. Podle pořadatelů bylo v hledišti 7000 návštěvníků.

Americká popová hvězda Madonna vystoupí v pražské O2 areně 7. a kvůli velkému zájmu i o den později 8. listopadu. 

Britská skupina The Prodigy, která byla jednou z hvězd letošního Trutnoff Open Air Festivalu, vystoupí 16. listopadu v pražském Foru Karlín.

Legenda elektronické hudby, skupina Kraftwerk, zahraje 3. prosince v pražském Foru Karlín. Kapela, která v 70. letech dosáhla mezinárodního uznání za revoluční elektronické a zvukové postupy a za hudební experimentování s robotikou, vystoupí s programem 3-D koncert. Judas Priest se v rámci svého aktuálního turné představí 12. prosince v brněnské hale Rondo.

Zahraniční kapely se ČR nevyhnou ani v příštím roce. Americká indie rocková hudební skupina Imagine Dragons vystoupí už 16. ledna v pražské O2 areně. Na stejném místě se 27. února představí němečtí rockeři Scorpions.

A ještě telegrafický přehled dalších hvězd, které v nejbližší době do Česka dorazí: Nightwish, Nazareth, Sweet, Jethro Tull aj. 

ilustrační foto: archiv Madonny