Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Nahá Lady Gaga propaguje Artpop

31.07.2013


Milióny fanoušků Lady Gaga po celém světě již pomalinku mohou začít odpočítávat! Již za pár dní tato americká zpěvačka totiž ve světové premiéře představí první singl z její nové desky. Za první ochutnávku z nového alba, které vyjde na podzim, byla vybrána skladba s názvem “Applause“. Singl bude mít svoji světovou premiéru v pondělí 19. srpna a jen pár dní poté ho Lady Gaga poprvé zazpívá i naživo! Stane se tak během slavnostního udílení cen MTV Video Music Awards 2013, které se 25. srpna uskuteční v Barclays Center v Brooklynu.

Nová deska zpěvačky Lady Gaga dostala název “ARTPOP“ a vyjde již 11. listopadu. Gaga byla odjakživa velkou inovátorkou, speciální bude tak i distribuce nové desky. Kromě fyzické a digitální verze se album k fanouškům dostane i formou nově vyvinuté speciální aplikace. 

Stejně výjimečná je i celá dosavadní kariéra Lady Gaga. I přesto, že se v hudebním průmyslu pohybuje jen pár let, platí za jednu z nejúspěšnějších zpěvaček poslední dekády. Doposud prodala téměř pětadvacet miliónů alb a šedesát pět miliónů singlů. Podle čerstvě zveřejněných informací časopisu Forbes se navíc stala nejvýdělečnější celebritou mladší třiceti let. Jen za uplynulý rok si na své konto připsala příjmy ve výši zhruba osmdesáti milionů dolarů!

Nedávno zpěvačka šokovala videem, na kterém si nechává dělat piercing. Teď vsadila na něco mnohem hezčího. Fotku, na které sedí na křesle z elektronických součástek a tištěných spojů, základních desek počítačů aj. Celou fotku si můžete prohlédnout v příloze. 


Související fotografie