Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Královna vůní Katy Perry

27.07.2013


Nové album Katy Perry by podle všeho mělo vyjít ještě v průběhu letošního roku. Americká zpěvačka už ve studiu ladí poslední detaily a popová veřejnost netrpělivě očekává, kdy představí pilotní singl k očekávanému "temnému" materiálu. 

Kromě hudebních aktivit se však také rodačka ze Santa Barbary chystá dobýt trh se svou novou vůní. Ta bude do prodeje pod názvem "Killer Queen" uvedena na konci srpna. Jedná se o již v pořadí třetí parfém, který partnerka zpěváka Johna Mayera pod svým jménem představuje. V oblasti parfumerie úspěšně debutovala před třemi lety, kdy si její příznivci mohli zakoupit vůni nazvanou "Purr", v roce 2011 pak následoval produkt "Meow". Název nejnovějšího parfému "Killer Queen" byl odvozen od písně skupiny Queen z roku 1974.

Popová hvězda má v poslední době práce nad hlavu. Kromě příprav nového repertoáru a výroby zmiňované vůně opět nadabovala roli Šmoulinky pro druhý díl animovaného filmu "Šmoulové". Katy si stejnou úlohu vyzkoušela již v prvním filmu o populárních modrých postavičkách. Před nedávnem se také objevila informace, že svému současnému partnerovi Johnu Mayerovi pomohla vytvořit jednu skladbu na jeho nové album. Píseň "Who You Love" by se měla objevit na zpěvákově srpnové nahrávce "Paradise Valley".

Poslední řadové album Katy Perry se na pulty obchodů dostalo v srpnu 2010. Deska "Teenage Dream" sklidila mimořádné úspěchy, celosvětově se jí prodalo více než šest milionů kopií. Hned pět singlů z ní se navíc prosadilo až na první příčku americké hitparády, čímž vyrovnala letitý rekord Michaela Jacksona. 

Loni na veleúspěšný počin navázala jeho reedice "Teenage Dream: The Complete Confection". Na nové nahrávce osmadvacetileté držitelky několika prestižních cen se podílí například Dr. Luke, známý jako dvorní producent další americké zpěvačky Britney Spears.

Zdroj: musicserver.cz

Související fotografie