Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Robin Thicke: šestá deska prorazila

11.07.2013


Americký r’n’b zpěvák Robin Thicke je bez nadsázky jedním z nejsledovanějších interpretů posledních měsíců. Za všechen ten humbuk kolem něj může vděčit jedinému, a tím je jeho aktuální hit “Blurred Lines“, na kterém mu vypomohli i rappeři T.I. a Pharrell Williams. Zmiňovaný song je jednou z nejhranějších písní v evropském éteru a zpěvákovi zabezpečil zlato ve většině evropských prodejních singlových hitparád!

Není tedy divu, že tento pohledný šestatřicetiletý zpěvák, hudebník, skladatel a občasný herec přichází i s celou deskou. Ta dostala identický název jako jeho aktuální hit, tedy “Blurred Lines“. Jak sám zpěvák uvádí, deska je na rozdíl od těch minulých hodně rozjuchaná a tanečně laděná: “Poslední rok jsem si chtěl více užívat. Myslím, že jsem se v minulosti bral příliš vážně. Chtěl jsem být jako Marvin Gaye, John Lennon nebo Bob Marley a zpívat písně o lásce a vztazích. Ale poslední rok jsme já i moje žena prostě chtěli zažít opět legraci, chtěli jsme zase tancovat, vyjít si ven s přáteli a chtěli jsme dělat muziku, která odráží aktuální kulturu,“ dodává k obsahu nové desky sám Thicke.

A jeho záměr se mu rozhodně povedl. Jeho nové album přímo láká ke kroucení pánví! Pilotní singl “Blurred Lines“ například jen v Americe překročil v prodeji hranici dvou milionů a obdobně skvěle si vede i v Evropě. Kromě již zmiňovaného T.I. a Pharrella Williamse na desce hostuje i will.i.am nebo americký rapper Kendrick Lamar. 

Robin Thicke vydává nové album “Blurred Lines“ ve dvou různých verzích. Základní s jedenácti písněmi doplní i limitovaná deluxe edice se třemi bonusovými skladbami, která jistě potěší ty nejvěrnější fanoušky tohoto elegantního hezounka…

Související fotografie