Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Stáhněte si nové album skupiny Segment

17.06.2013


Po více než půlroční práci ve studiu Pantheon – domovské půdě kapely - přináší holešovská banda SEGMENT na svět své v pořadí druhé CD nesoucí název Call For Hope. Všechny hudební nadšence a fanoušky, ale stejně tak i širokou veřejnost navíc jistě potěší volná dostupnost celého alba, možnost zvolit si jeho vlastní cenu a možnost vyhrát CD z limitované edice! K poslechu a ke stažení je do vašich uší připraveno celkem 15 nadupaných songů.

Podrobnosti o stažení alba naleznete na www.segment-official.com.

Každý si může zvolit vlastní cenu za stažení alba a tím přispět na rozvoj kapely a vyhrát návštěvu přímo ve studiu na jedné ze zkoušek SEGMENTU a unikátní CD Call For Hope z chystané limitované edice! Soutěž běží do do pondělí 1. července. 


Téměř polovina alba je už nejužšímu okruhu příznivců kapely známa z živých koncertů, s dalšími akcemi budou postupně do playlistu samozřejmě přibývat i další pecky.

„Volání po naději“ blíže představuje bubeník kapely Hanz Sedlář: „Je to pro nás takový zlomový bod a v podstatě i první tvorba, která vznikala v aktuální sestavě. Najít tam můžete i několik překvapení, oproti prvnímu albu jsme šli na vše jinak, a to od skládání po samotné natáčení a následnou postprodukci. CD pak vypráví naši situaci a i samotné texty jsou v podstatě odrazem naší reality.“ A proč vlastně Call For Hope? Kytarista James Moody vysvětluje: „Jednoduše. Protože naděje umírá poslední.“

Za celou kapelu pak Hanz dodává: „Chtěl bych popřát všem posluchačům, aby si CD užili a pokud můžou, pustili si ho hodně nahlas a zkusili být alespoň na chvíli zase malé děti. Prostě vypnout a poslouchat! Tak jako se to dělalo před 20 lety. Tenkrát jsme byli ještě v peřince, ale tuhle dobu respektujeme s tou největší hudební úctou, kterou jsme se do Call For Hope snažili vnést.“

Související fotografie