Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zayn Malik z One Direction si oholil nohu

15.06.2013


Populární člen britsko-irského boy bandu One Direction se pochlubil svým nejnovějším tetováním, při jehož realizaci mu asistovala jeho milá Perrie Edwards.

Dvacetiletý zpěvák si nechal na holeň levé nohy, kterou si musel nechat oholit, vytetovat velký obrázek vlka a dvě ptačí brka. V tetovacím salónu je ostatně jako i jiní členové kapely, zejména Harry Styles, jako doma. Tetování očividně miluje a jeho tělo zdobí již pěkných pár uměleckých i jednodušších kousků. U tetování mu asistovala jeho staronová přítelkyně a zpěvačka dívčí skupiny Little Mix Perrie Edwards.

Perrie je z mých tetování nadšená, říká Zayn Malik a rozmnožuje počet kérek zběsile rychlým tempem. Mimochodem, kdybyste sečetli tetování všech členů One Direction, dojdete k číslu hodně přes 50!

Dvouhodinový proces u zkušeného tatéra Paula O’Connora v salónu Tattoo Magic v britském Weymouthu, přišel zpěváka téměř na 5 tisíc korun a určitě má pro něj bližší význam. Dvojice je opět zamilovaná jako na začátku a vypadá to, že Zaynova nevěra, která se v médiích propírala, je zapomenuta. "Vypadali velmi zamilovaně a Perrie miluje tetování," svěřil se tatér Paul.

Související fotografie