Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Terminátor 5 opět se Schwarzeneggerem

14.06.2013


Dlouho se kolem pátého dílu slavné sci-fi ságy mlžilo, ale nyní to vypadá, že se dalšího Terminátora opravdu dočkáme. O snímek totiž projevilo zájem studio Paramount, které se ujme distribuce.

Ač by si to mnozí po vcelku vlažně přijaté čtyřce nepřáli, Terminátor se vrátí. A to hodně rychle. Arnold Schwarzenegger, který veřejně přiznal, že nebyl s přepáleným Salvation vůbec spokojený, v lednu tohoto roku oficálně potvrdil, že se začíná pracovat na pátém díle. A že si v něm, jak jinak, zahraje. Jak se tvůrci s šestašedesátiletým hercem rozhodnou zreplikovat scénu, kdy se nahý Terminátor objeví v ohnivém kruhu, je zatím záhadou. 

Film se zatím nachází v předprodukční fázi, v níž usilovně na scénáři pracují Laeta Kalogridis (Prokletý ostrov) a Patrick Lussier (Drive Angry) - o příběhu samozřejmě ještě kromě nekolika fám nemůže být řeč. Jednou z nich je například ta, že film bude prequelem celé série a bude se odehrávat v době, kdy žili rodiče Sarah Connor. Potkáme se tak i s vůbec prvními prototypy Terminátorů, kteří byli vysíláni do minulosti zavraždit nějakou klíčovou osobnost. Zajímavostí je, že by si Arnold prý neměl zahrát slavného kyborga, nýbrž člověka chránícího Connorovy.

V minulosti byl jako vážný kandidát na režii zmiňován Justin Lin, který aktuálně slaví úspěch s Rychle a zběsile 6. Jelikož ale sedmý díl přenechal někomu jinému, má teď volné ruce - že by si opravdu dělal místo na Terminátora? V souvislosti s ním se na povrch dostává také jedna nepotvrzená, ale o to chutnější fáma - mluví se totiž o tom, že by si v T5 mohl zahrát Dwayne Johnson!

Zdroj: Filmserver