Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Týden zdraví - Zlín

03.10.2022

Magistrát města Zlína zve širokou veřejnost na další ročník akce Týden zdraví, která se koná v týdnu od 10. do 16. října 2022. Na řadě míst ve Zlíně se mohou zájemci v tyto dny zapojit do různorodých aktivit podporující zdravý životní styl.

V oblasti péče o své zdraví budou nabízet inspiraci a rady zlínské organizace, spolky a školy, které se do osvětové akce každoročně zapojují. V programu pro veřejnost mají připraveno například kondiční cvičení, pohybové hry, nordic walking, poradenství v oblasti nohou, trénování paměti, meditace, tipy na zdravé stravování a mnoho dalšího. V plánu je i řada přednášek přibližující témata homeopatie, využití bylinek pro lidské zdraví, arteterapie, prevence úrazů u dětí, poruch spánku či onemocnění horních cest dýchacích.. 

Možnost prakticky si vyzkoušet poskytování první pomoci nabídne zájemcům okresní spolek Českého červeného kříže ve Zlíně, téma týkající se diagnózy Parkinson pak otevře Spolek Parkinson Zlínsko. Jako každý rok i letos bude v budově radnice probíhat měření cholesterolu, glykemie a tlaku. Pro ty, jež aktivity rádi spojují s pobytem v přírodě, bude v nabídce několik organizovaných vycházek v okolí Zlína. Své dveře otevře rodinám Malá ZOO v Domě dětí a mládeže ASTRA Zlín a mimo to stejná organizace uspořádá Drakiádu, Den zábavy sportu a her a ukázky agility na cvičišti Burešov. Se zajímavými akcemi jsou zapojeny i zdravotnické školy, ZŠ Zlín, M. Alše a ZŠ Okružní na Jižních Svazích.

Víc je ZDE