Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Originální tablo předškoláků z MŠ Kyselovice

27.06.2022

Rozhodně nejoriginálnější tablo široko daleko najdete zaparkované v místním sportovním areálu. Zaparkované? Ano, čtete správně. Vše začalo tím, že se v letošní partě předškoláků sešli samí chlapci. A protože paní ředitelka Renata Ambrožová a paní učitelky Anna Bučová a Kristýna Říkovská jsou velmi kreativní a nápadité, rozhodly se pojmout letošní tablo skutečně chlapsky.

Pan Pristovšek pro tyto účely poskytl školce auto a našich sedm statečných automechaniků (Adámek, Peťa, Ráďa, Jonášek, Štěpa, Honzík a Daneček) se mohlo pustit do práce. Vybaveni pracovním oblečením se chopili štětců a nadšeně natírali. A o tom, jak to našim "automechanikům" šlo, se můžete přesvědčit sami.

Za okny auta najdete nejen fotky z úpravy auta, ale i dvě hromadné fotky na plátně a samozřejmě tématické fotky jednotlivců, bez kterých se žádné tablo neobejde. A teď už hurá do školy! O tom, že v MŠ Kyselovice dělají svou práci s láskou a nadšením není pochyby a proto bychom jim chtěly za jejich péči poděkovat a popřát do dalších let spoustu elánu, radosti a dalších kreativních nápadů.

Maminky předškoláků.