Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Holešovský zámek se letos poprvé zapojil do soutěže pro turisty

11.06.2021

Holešovský zámek se letos poprvé zapojil do soutěže pro turisty a cestovatele Objevuj památky.  Zařadil se mezi šedesát pět českých a moravských hradů a zámku, které můžete navštívit a sbírat razítka. Každou třetí památku získáte za polovic, každou sedmou zdarma. Hrací karty budou na závěr slosovány a můžete vyhrát velmi lákavé ceny. Soutěž probíhá do 1. 6. do 31. 10. 2021.

Hrací kartu si vyžádáte na kterékoliv se zapojených památek, tedy i na zámku v Holešov, v jeho informačním centru. Ke kartě dostanete také brožurku se seznamem památek.Ve Zlínském kraje se můžete vydat například také do kroměřížského zámku, do uherskoostrožského zámku, do kláštera s bazilikou na Velehradě a rymického skanzenu. Z celého Česka vybere například hrad Kost, brněnský Špilberk, zámek Čechy pod Kosířem nebo mikulovskou synagogu.

Cestujte, objevujte a nasbírejte razítka sedmi libovolně zvolených památek. Vyplněnou hrací kartu poté odešlete na soutez@objevujpamatky.cz a hrajte například o pobyt v zámeckém hotelu Červený Hrádek, voucher do Vily Tugendhat v brně  nebo vína z kroměřížských Arcibiskupských sklepů.

Více informací o soutěži najdete ZDE

Související fotografie