Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Dopolední maraton

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

NEZVYKLÁ HULÍNSKÁ DOMOVNÍ ČÍSLA – letní hra pro každého

16.07.2020

Pro své obyvatele i návštěvníky odjinud připravilo město Hulín na léto netradiční zábavu: hru NEZVYKLÁ HULÍNSKÁ DOMOVNÍ ČÍSLA. Jak už její název napovídá, umožňuje během procházek ulicemi a prostranstvími zjistit, kde se ve městě nachází nezvyklá čísla popisná. 

„Hra je určena opravdu pro každého a pravidla jsou jednoduchá. Věříme, že zábavu s ní si užije během prázdnin opravdu hodně lidí,“ prohlásil hulínský starosta Roman Hoza.

Kdo si chce NEZVYKLÁ HULÍNSKÁ DOMOVNÍ ČÍSLA zahrát, musí splnit jedinou povinnost: vyzvednout si hrací kartu v Informačním centru na náměstí Míru 123, která obsahuje vše potřebné o hře a také tajenku, kterou lze v případě správných odpovědí rozluštit. „Po vyplnění je potřeba hrací kartu odevzdat zpět pracovnicím Informačního centra, které zkontrolují správnost odpovědí a následně účastníkům předají zaslouženou odměnu. Přejeme všem hodně zábavy a krásnou procházku městem,“ vzkázala Jarmila Zakravačová, ředitelka Městského kulturního centra Hulín, pod které organizačně spadá Infomační centrum. 

NEZVYKLÁ HULÍNSKÁ DOMOVNÍ ČÍSLA si lze zahrát až do 31. srpna.