Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Demi Lovato odhalila tetování

18.05.2013


Demi patří ke zpěvačkám, které mají slušnou sbírku tetování. A teď si pořídila další. Její život rozhodně není procházkou růžovým sadem. Dvacetiletá zpěvačka prožila dost těžkých momentů a nedávno otevřeně promluvila o své nemoci. Právě na její boj odkazuje nové tetování, které znamená "Teď jsem bojovnice". 

Demi trpí bipolární poruchou, která je známá také pod názvem maniodepresivní psychóza, a v současné době se s ní léčí například herečka Catherine Zeta-Jones. Trpěl jí i zesnulý Kurt Cobain, Mel Gibson, Macy Gray nebo Ozzy Osbourne.

Bipolární porucha je závažný duševní stav, který způsobuje nadměrné změny nálad, vitality, psychických funkcí a někdy i omezuje schopnost celkového „přirozeného“ fungování. Tahle nemoc má dvě období - manické a depresivní. Během manického období je člověk nadměrně akční (jak Demi popsala), veselý, s ničím nemá problém a hlavně nepotřebuje skoro spánek. Mluví rychle a často nesrozumitelně. V druhé fázi je naopak člověk bez nálady, vyčerpaný, může se cítit bezcenný a k ničemu.

Související fotografie