Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Pustevny

22.01.2020

VELIKONOČNÍ
PUSTEVNY
Duben

Zavítejte o Velikonocích na Pustevny a vyzkoušejte velikonoční speciality a speciální velikonoční pivo na horní stanici lanové dráhy. Návštěvníky uvítá velikonoční zajíc, pro děti je připravena zajíčkova stezka a hledání velikonočních vajíček.
Více ZDE

LAŠSKO-VALAŠSKÉ
SETKÁNÍ U RADEGASTA
1. máj

Království lašské z. s. ve spolupráci s Turistickým informačním centrem si Vás dovoluje pozvat ve středu 1. května 2019 na „4. Lašsko-valašské setkání u Radegasta“. Družina lašského krále se sejde u lanovky na Ráztoce, vyrazí pěšmo (nebo lanovkou) na Pustevny, vzhůru pak k Radegastovi.
Více ZDE


Festival dřevěných soch na Pustevnách
DŘEVĚNÉ PUSTEVNY
Květen

Na Pustevnách je jeden květnový víkend věnován dřevu a umění řezbářů. Naši špičkoví řezbáři tvoří nejen díla pro zkrášlení Pusteven, ale také porovnávají své síly při speed-carvingu, což je řezání na čas. Během jedné hodiny musí vyřezat jedno dílo se všemi detaily, které posléze v aukci mohou vydražit a odvézt si domů sami návštěvníci. Celá akce je doprovázena bohatým programem pro děti i dospělé. Vstup je zdarma.
Více ZDE


VÝŠLAP NA PUSTEVNY
S HC RIDERA
Červen

Podeváté zamíří vítkovičtí hráči a fanoušci společně na Pustevny. Novým cílem výšlapu je Horní stanice lanové dráhy Pustevny a její zbrusu nová a moderní restaurace.


CYRILOMETODĚJSKÁ
POUŤ
5. - 6. červenec

Od šedesátých let minulého století se počátkem července na Radhošti konají cyrilometodějské poutě, kterých se účastní i několik tisíc lidí.
Související fotografie