Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Skupina KRYŠTOF míří do Kroměříže

09.01.2020

Přesně tak, jak nám frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo při loňském rozhovoru přislíbil míří skupina Kryštof do Kroměříže.

"Mám takový dojem, že se chystáme přímo do Kroměříže, bude to koncert akustický, tedy na sezení, vemte si sváču pití a tak. Dlouho jsme u vás nebyli tak se těšíme" řekl Richard Krajčo v rozhovoru pro radio Kroměříž v červenci 2019.

Tříhodinové vystoupení, které tentokrát nestaví na světelných efektech a bombastické výpravě, se uskuteční ve čtvrtek 19. března od 19:00 v Domě kultury. Předprodej vstupenek na koncert, který je součástí projektu JenomPísničkyTour, bude zahájen 19. ledna.

„Velmi mě těší, že kapelu ověnčenou mnoha cenami, uznávanou hudebními odborníky a obdivovanou fanoušky uvidíme a uslyšíme poprvé živě v Kroměříži. JenomPísničkyTour je specifickým programem postaveným nejen na hudbě, ale také na mluveném slovu, proto je ideální na pódium divadelního sálu Domu kultury,“ těší se na koncert jedné z nejoblíbenějších českých kapel místostarostka Daniela Hebnarová.

On-line předprodej vstupenek na všechny koncerty JenomPísničkyTour jaro 2020 bude zahájen v neděli 19. ledna v 10:00. Cena vstupenky do prvních devíti řad je 990 korun, za lístek od desáté do 21. řady zaplatí návštěvníci 890 korun.

„Systém prodeje vstupenek byl stanoven podle přání managementu kapely. Počet vstupenek na osobu bude omezen na maximálně čtyři kusy, rezervace je možná pouze na tři dny a zakoupené vstupenky nelze vrátit,“ uvedl ředitel Domu kultury v Kroměříži Pavel Sedláček. Doprodej vstupenek na pokladnách Domu kultury v Kroměříži začne v pondělí 20. ledna v rámci provozní doby jednotlivých pokladen.

Skupina Kryštof se po mnoha vyprodaných sportovních halách a obřích festivalových amfiteátrech vydala v roce 2018 na turné s podtitulem „divadelní“. Koncerty projektu s názvem JenomPísničkyTour, s nímž Kryštof putuje po větších i menších českých městech, se konají v divadlech nebo divadelních klubech či domech kultury. V rámci závěrečné části jaro 2020, která bude mít patnáct zastávek, kapela zahraje mimo jiné i v Novém Jičíně, Českém Těšíně, Strážnici, Opavě, Písku a Kolíně.

Foto: RKM