Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Známé osobnosti oslovil projekt GUMP, jenž podporuje organizace Se psem mě baví svět

03.10.2019

Známé osobnosti oslovil projekt GUMP, jenž podporuje organizace Se psem mě baví svět a která pomáhá zachraňovat psy z různých útulků a podporuje dočasnou péči.

A na rádiu Kroměříž můžete slyšet hit tohoto podzimu, novou píseň PROTOŽE TO NEVZDÁM. 

Podle příběhu pejska Gumpa vznikla kniha Gump, kterou je možné koupit v knihkupectví a právě kniha byla inspirací pro tuto píseň Protože to nevzdám, kterou složila Olga Lounová.

PROTOŽE TO NEVZDÁM 
Hudba a text: Olga Lounová
Rap text: Earth (Denis Bennett) & Packet Poetika

KLIP ke zhlédnutí: ZDE

 „Češi jsou národem pejskařů, ale bohužel existuje spousta pejsků, které někdo odloží do útulků a nebo je týrá“, vysvětluje Olga Lounová, čím ji téma oslovilo.

“Jsem opravdu moc vděčná, všem, kteří pomohli realizaci téhle písně, každý z interpretů do toho vnesl kousek sebe”, upřesnila zpěvačka, která na své zbrusu nové písni pracuje již od května.

Pět měsíců trvalo natáčení ve studiu a pak se ještě natáčel videoklip na několik částí, neboť tolik umělců, kteří se účastnili natáčení singlu, nebylo možné dát dohromady v jeden termín, a tak proběhlo několik klipových dotáček.

V singlu a klipu účinkují Richard Krajčo, Marta Kubišová, David Kraus, Bára Basiková, Petr Kolář, kapela Poetika, Pavel Callta, Sebastian, Katarína Knechtová, Tereza Mašková, Elis Mraz, Anna Šulcová Earth a Olga Lounová.  

Richard Krajčo k tématu říká: „Úplně ten první důvod, proč jsem do projektu šel byl, že se mi líbila píseň, věděl jsem o čem projekt je, tak mi přišlo, že s dobrou písničkou a dobrým obsahem to může mít smysl. A protože jsme pejskaři, máme 3 pejsky, tak jsem si říkal, že to třeba i někomu pomůže“.

Videoklip natočil legendární kameraman a režisér, ale také pejskař F.A. Brabec.

 

Související fotografie