Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

FESTIVAL BENÁTSKÁ 2019

23.07.2019

Trochu historie

Když festival v roce 1993 začínal, tehdy ještě na místní Žluté plovárně v údolí obce Malá Skála v Českém Ráji, byl jeho průběh v mnoha směrech partyzánský. Šatny účinkujících byly v obýváku rodinného domku, například Kamil Střihavka s Katapultem měli dohromady jednu sedací soupravu. Podium bylo postaveno z lešenářských trubek a zvuková aparatura přivázána lany ke stožárům veřejného osvětlení.

25. 7. 2019 – ne 28. 7. 2019
Místo: Areál Vesec, Liberec

POZOR! ZMĚNA ČASU VYSTOUPENÍ KARLA GOTTA, PETERA NAGYHO A ANNY K.!

Máme tady pár změn v programu prvního festivalového dne! Peter Nagy & Indigo vystoupí od 18:30 hodin, Karel Gott a hosté od 20:00 hodin a Anna K. se na vás bude těšit od 21:40 hodin!

CHILL-OUT ZÓNA U BÍLÝCH TYGRŮ!

Bílí Tygři Liberec ani letos nebudou chybět na hudebním festivalu Benátská! Pro své fanoušky si přímo v areálu připraví speciální chill-out zónu a unikátní možnost utkat se s hráči v různých aktivitách!

BOŽSKÝ ČTVRTEK NA BENÁTSKÉ! – KAREL GOTT DOVEZE I HOSTY!

První festivalový den bude na Benátské! ve znamení narozenin Karla Gotta a program nás čeká vskutku nabitý! V rámci Božského čtvrtka se můžete těšit nejen na kapely Peter Nagy & Indigo, Dalibor Janda & Prototyp plus speciální host: Jiřina Jandová, Anna K. , Brutus nebo Bohemian Metal Rhapsody a další, ale také Karel Gott si na své vystoupení pozval další speciální hosty!

Související fotografie