Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Festival Life! zve na prázdninový STREET DANCE KEMP

28.06.2019

Světová taneční událost poprvé v Brně!
 
Prvních šest červencových dní se promění brněnská Riviéra v obří taneční festival. V termínu od 1. do 6. 7. bude totiž nově zrekonstruovaný areál zdejšího koupaliště hostit historicky první STREET DANCE KEMP (SDK). Tato světová taneční událost přiláká do moravské metropole na jeden týden tanečníky z více než 30 států. Přijedou zdokonalovat svoje umění a učit se od nejlepších tanečníků světa.

Festival zahájí velkolepý průvod městem a vyvrcholí soubojem nejlepších

Slavnostní zahajovací ceremoniál proběhne v podobě velkolepého tanečního průvodu s tanečními jamy a to přímo v historickém centru Brna ve středu 3. července. Ve 13 hodin průvod vyrazí z Moravského náměstí od sochy Jošta ke katedrále sv. Petra a Pavla na Petrov. Po zastávce na Zelném trhu se ceremoniál přesune na náměstí Svobody, kde proběhne taneční souboj v breakdance.

Na toto slavnostní zahájení navazují finálové battly od 17:00 hod. na Riviéře. Velkým finálem SVĚTOVÉHO POHÁRU SDK EUROPE 2019 festival vyvrcholí poslední den, tedy v sobotu 6. 7. 2019 od 15:00 hod. Součástí programu jsou také mezinárodní after párty po celý týden, na Riviéře tak mohou Brňáci strávit celý den a užít si ten nejlepší začátek prázdnin v Brně.

Dashaun Wesley a styl Vogue poprvé v Brně

SDK už navštívili choreografové a tanečníci Michaela Jacksona, Madonny, Justina Timberlake, Rihanny ad., ale také herci známých tanečních filmů a zakladatelé některých tanečních stylů jako například house dance. Do Brna se chystá reprezentant tanečního stylu Vogue, Dashaun Wesley, který už má za sebou spolupráci s Rihannou, Fergie i Madonnou.

Kaelynn Harris - nejsledovanější tanečnice Street Dance Kempu

Tančí už od svých 5 let a rozhodně se pro to narodila. Spolupracovala se Ciarou nebo Britney Spears, účinkovala v několika epizodách X Factor, The Voice, MTV VMA ad. Dokázala se prosadit díky svému odhodlání, že žádný sen není malý. Mnohokrát překonala nepřízeň osudu a díky svým působivým videím se stala naprostou virální taneční senzací. Její instagramový profil sleduje téměř 1 milion lidí.

Předprodej vstupenek na koupaliště Riviéra
s programem tanečního festivalu SDK v síti smsticket:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/15997

Více informací na: www.sdkeurope.com

Související fotografie