Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda na Radiu Kroměříž

Baví Vás: Martin Pšenko

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Legenda EUROPE míří do Česka, zahraje na festivalu Benátská!

06.06.2019


Letos se na festivalu Benátská! můžete těšit i na hudební legendy Europe, které své fanoušky nabádají:,,pojďme si společně udělat nezapomenutelnou noc!.” Europe zahrají mix svých největších hitů, ale i písně, které rádi hrají naživo. Nevynechají ani sólové pecky a slibují i překvapení. Těšit se můžete letos i na exkluzivní vystoupení Karla Gotta, které organizátoři pojmou jako božskou oslavu jeho 80. narozenin. Festival začíná ve čtvrtek 25. července. 

27. ročník festivalu Benátská uvede během 4 festivalových dnů od čtvrtka 25. 7. do nedělních ranních hodin 28. července na 3 scénách přes 50 hudebních formací a DJ´s. Nachází se v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. 

Božský čtvrtek, tedy první festivalový den 25. 7., bude patřit nejen hudební oslavě 80. narozenin Karla Gotta, ale také vystoupením Anny K., Petera Nagyho, Dalibora Jandy a dalších.

Pátek 26. 7. Europe, Richardovi Műllerovi, Čechomoru, Marku Ztracenému či rockovým kapelám Harlej, Alkehol, atd.

Sobota 27. 7. naopak českým kapelám: Chinaski, Lenny, Ben Cristovao, David Stypka, Václav Neckář, Michal Hrůza, Jaroslav Uhlíř či slovenským No Name.