Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Michal Pavlíček a Trio v Bystřici pod Hostýnem

15.03.2019

Koncert kytarového mága a skladatele Michala Pavlíčka pojmenovaný podle jeho nového autorského alba „Pošli to tam“ pořádá město Bystřice pod Hostýnem 16. března 2019. Pavlíček v bystřickém Kině Klub Sušil vystoupí v doprovodu Tria: Martin Ivan – basa, Michal Daněk – bicí, Michal Nejtek – klávesy. Začátek v 19.30. 

Předprodej vstupenek v ceně 200 Kč v Městském informačním centru Bystřice pod Hostýnem od 11. února 2019.

Michal Pavlíček sestavil své zatím poslední album v duchu vlastního vnímání hudby jako svobodného horizontu bez hranic a stylových omezení. Hudebník působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor a interpret se podílel na albech mnoha umělců (Jany Koubkové, Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a dalších). Je autorem nespočtu skladeb, hudby k šestnácti celovečerním filmům, deseti televizním seriálům a pětatřiceti televizním inscenacím. Napsal čtyři muzikály (Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi), šest baletů (Minotaurus, Kráska a zvíře, Malý princ ad.) a hudbu ke třiadvaceti divadelním představením. Michal Pavlíček byl v roce 2015 uveden do Síně slávy Akademie populární hudby. 

Více informací: 
Ing. Vendula Perůtková, vedoucí odboru cestovního ruchu a kultury MěÚ Bystřice pod Hostýnem – tel.: 573 501 952, e-mail: vendula.perutkova@mubph.cz 

Městské informační centrum Bystřice pod Hostýnem – tel.: 573 501 901, e-mail: info@mubph.cz