Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Joe Cocker o víkendu přijíždí do Česka

16.05.2013


Proslulý britský zpěvák pověstný svým jedinečným hlasem a vášnivým projevem přijíždí do Česka v rámci svého jarního turné "Fire It Up". V neděli 19. května vystoupí v pražské O2 areně. 

Joe Cocker navázal na úspěch platinou oceněného alba „Hard Knocks“ návratem do nahrávacího studia s producentem Mattem Serleticem a výsledkem je nová, vynikající deska nazvaná „FIRE IT UP“. Album obsahuje klasické soulové písně, silné balady i velmi energické skladby.

„Natáčet desky je pro mě ...,“ říká Joe Cocker: „...tak trochu jako malovat obraz. Máte 12 písní, a každá má jinou barvu - nemám rád, když všechny mají jednu náladu“.

Živé hraní je - a vždy bylo - nedílnou součástí práce Joe Cockera a ten si je vždy nesmírně užívá. Na svém posledním světovém turné Joe Cocker vystoupil ve vyprodaných halách v Evropě, na Středním východě, a poprvé i v Jižní Americe. Nové koncertní termíny umožní evropským fanouškům slyšet skladby jak z nové desky „Fire It Up“, tak i klasické hity jako ‘You Can Leave Your Hat On’, ‘Unchain My Heart’ nebo ‘Up Where We Belong’.

Joe Cocker je po více než čtyřech desetiletích v hudebním byznysu stále jedním z celosvětově nejúspěšnějších a nejpopulárnějších umělců. Mnoho z jeho 22 studiových alb bylo ověnčeno platinou, obdržel cenu Grammy, Zlatý glóbus, Cenu Akademie a Řád britského impéria. Joe Cocker je, stručně řečeno, opravdovou hudební legendou.