Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Večerní Pohoda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

V červnu spolu v Praze vystoupí legendy Kiss a ZZ Top!

06.12.2018


Legendární skupina Kiss dorazí v rámci svého rozlučkového turné i do našich končin! Na fotbalovém stadionu v pražském Edenu s nimi nevystoupí nikdo jiný, než další pojem rockové hudby – ZZ Top! Loučící se Kiss ohledně svého posledního turné rozhodně nešetří velkými slovy. Fanoušci se určitě mají na co těšit!

Jejich poslední turné End of the Road (Konec cesty) se blíží mílovými kroky. "Vše, co jsme vybudovali, a vše, co jsme vydobyli za uplynulých více než čtyřicet let, by se neuskutečnilo bez milionů našich fanoušků po celém světě, kteří zaplnili kluby stadiony. Toto bude závěrečná oslava, pro ty, kteří nás už viděli, a poslední šance pro ty, kteří nás ještě neviděli." Rozhodně to bude nejen neopakovatelná příležitost, ale zároveň jedinečná show: "Rozloučíme se s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli," říkají Kiss, kteří brázdí vody rockové hudby od roku 1973.

Spojení Kiss a ZZ Top na jednom pódiu je velkolepé!

Texaská skupina ZZ Top se proslavila energickou hudbou a také svou image. Ostatně, když je řeč o hudebnících s nejdelšími vousy, tak každému vytane na mysli tato kapela. Jsou také synonymum pro tzv. jižanský rock. "Hrajeme tak dlouhou dobu, že začínáme být dobří. Přijďte se podívat, bude to hlasité a živé," uvedl před časem kytarista ZZ Top Billy Gibbons. Už teď je jasné, že plánovaný koncert spolu s Kiss je určitě velkolepým spojením! Na pražském stadionu Eden se na ně můžete těšit 19. června!

Foto: Flickr user Wok (https://www.flickr.com/photos/wok/12916031/) [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons