Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Ricky Martin letos poprvé v České republice

14.06.2018

La Copa de la Vida nebo Livin La Vida Loca jsou hity, které zná asi každý, a které bořily hitparády po celém světě. Teď poprvé zazní také v České republice, v podání jejich autora Rickyho Martina. Několikanásobný držitel ceny Grammy se českým divákům představí 9. září 2018 v Praze. 

Ricky Martin dorazí po návštěvě Španělska, kde v průběhu srpna a září odehraje koncerty v deseti městech. Do Česka, které je zatím jedinou další potvrzenou destinací v rámci turné, přiveze svou show a samozřejmě ty největší pecky jako La Bomba, Tal Vez, zmíněné La Copa de La Vida a Livin La Vida Loca, ale i novější hity Vente Pa′ Ca a Fiebre. V největší tuzemské multifukční hale tedy diváci zažijí „to nejlepší z Rickyho“. 

Ricky Martin se narodil v roce 1971 v portorickém San Juanu. Do dnešního dne vydal deset studiových alb, přičemž poslední z nich A Quien Quiera Escuchar (2015) získalo Cenu Grammy za nejlepší album latinského popu. První Grammy v této kategorii obdržel již v roce 1999 za album Vuelve. Ve stejném roce vydává první desku v angličtině s názvem Ricky Martin, na němž zpívá duet s Madonnou, nebo švédskou zpěvačkou Mejou. Také má na kontě tři ceny Latin Grammy Award a zhruba 85 milionů prodaných nosičů. 

Portorický rodák je rovněž dlouhodobě aktivní v charitativní činnosti. Založil Nadaci Rickyho Martina, která pomáhá dětem k lepšímu životu a také bojuje proti obchodování s lidmi. Má za sebou i několik hereckých rolí. Diváci si ho mohou pamatovat třeba z amerického seriálu GLEE, kde ztvárnil učitele španělštiny. 

Foto: Ricky Martin archiv