Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Koncertní manýry celebrit

13.05.2013


Celebrity si pro své pohodlí navymýšlejí hodně a mnohdy nad tím zůstává rozum stát. 

Tak třeba pětadvacetiletá kráska z Barbadosu Rihanna zřejmě potřebuje navodit atmosféru romantického prostředí. V její šatně nesmí chybět svíčky, květiny a modrý šifon přehozený přes nábytek. Na sezení potřebuje bílou pohovku, která ale nesmí být z kůže. Hlad zahání množstvím nezdravých potravin do výše třinácti tisíc kalorií. 

Zpěvačka Beyoncé se při svých náročných vystoupeních plných tance asi hodně zapotí. Mezi její nejdůležitější požadavky patří ručně vyřezávané ledové koule, kterými si ochlazuje krk a 270 kilogramů titanových brček.

Mariah Carey je svými požadavky snad úplně nejproslulejší. Ke svému pohodlí potřebuje šampaňské, samozřejmě jedno z nejdražších, speciální místo na odkládání žvýkaček, čajový servis pro osm lidí nebo ohybatelná brčka. Proč ale nesmí chybět koťata a štěňata? To raději nechceme ani vědět.

Madonna by si asi vzhledem k její kariéře mohla dovolit opravdu ty nešílenější nároky, ona ale myslí hlavně na celý svůj tým, který ji na turné doprovází. Vyžaduje hlavně velký prostor, nejméně pro 200 osob, dostačující počet kuchařů nebo instruktora jógy. V šatně ji nesmí chybět lilie, bílé a růžové růže, ale tady pozor! Stonky nesmí přesahovat 15 centimetrů!

Britney Spears snad na vymýšlení svých požadavků musí někoho zaměstnávat. Její seznam se totiž šplhá až k dvěma tisícům položek! Mezi ty nejdůležitější patří zarámované fotografie princezny Diany, cheesburgery bez housek nebo sto kusů fíků.

Extravagntní zpěvák Marylin Manson, u kterého se dost často pochybuje, zda se jedná vůbec o lidskou bytost, nedá dopustit na želatinové medvídky, popcorn a absinth. Neobejde se bez puštěné klimatizace a údajně mu společnost musí dělat bezzubá a plešatá prostitutka...