Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda na Radiu Kroměříž

Baví Vás: Martin Pšenko

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Novinky ve vysílání rádia Kroměříž - Kdopak dneska slaví a TÉMA DNE

15.09.2019

Od začátku měsíce září pro vás máme novou Ranní jízdu. Ta začíná v 06:00 a každou půl hodinu přineseme aktuální počasí z Kroměřížska, Zlínska a Uherskohradišťska, spoustu servisních a zábavných pořadů, ale také tři novinky.

Nová Ranní jízda 06:00 - 10:00 na Rádiu Kroměříž

Do ranního vysílání se nově aktivně zapojuje z redakce Alena Vitochová, která doplňuje moderátora Mirka Karáska a následně Jitku Hrdličkovou. 
Každé ráno vám připravují TÉMA DNE, kde rozebírají převážně regionální záležitosti, ale i ty globální, o kterých mluví celý svět, nebo většina populace. 
Nudit se nebudete, všechna témata jsou brána s nadhledem a hlavně, zajímá nás váš názor - zapojte se do našeho vysílání.

KDOPAK DNESKA SLAVÍ? Získejte sladký dárek!

Nově také zdravíme všechny oslavence. Máte svátek, narozeniny, nebo výročí? Řekněte nám to a můžete i získat sladký dárek.
Rubriku "KDOPAK DNESKA SLAVÍ" vysíláme každý všední den po 8. hodině a kdo má v ten den svátek, tak ho na facebooku označte a my ho v ranním vysílání pozdravíme.
Navíc, pokud někdo slaví narozeniny, či má výročí, pošlete nám jeho celé jméno a telefonní číslo (na facebooku do zpráv, nebo na studio@radiokromeriz.cz), my mu ráno zavoláme, překvapíme ho, vyřídíme váš narozeninový pozdrav a oslavenec dostane dárek KAFE + DORTÍK v kafe ATMOSFÉRA na Velkém náměstí v Kroměříži!

Chceme, abyste i vy byli součástí vysílání Radia Kroměříž, vždyť stále platí naše heslo: 
Jsme si blíž! Vaše Rádio Kroměříž