Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Večerní Pohoda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Ve středu 12. 12. jsme oslavili 6. narozeniny a každou hodinu rozdávali sekty

01.12.2018

Radio Kroměříž oslavilo své 6. narozeniny a slavilo společně s posluchači! Ve středu 12. prosince zazněl ve vysílání každou hodinu narozeninový signál, a ten, kdo ho jako první vychytal, a měl originální narozeninové přání, dostal láhev sektu!  

Radio Kroměříž začalo vysílat symbolicky dne 12. 12. 2012 a je to rovných pět let, co se snaží propojovat se s místními lidmi z regionu a držet se sloganu: Jsme si blíž! Vysílání Radia Kroměříž je zajišťováno z proskleného prostoru Restaurace a Kavárny Scéna v Kroměříži, a lidé tak můžou pozorovat živé vysílání a komunikovat s moderátory. 

Radio Kroměříž má i vlastní redakci a připravuje zpravodajství a kulturní tipy na svých webových stránkách www.radiokromeriz.cz. 

Zaměřuje se na to nejlepší z regionu a představuje úspěšné projekty i jednotlivce. Každý den se snaží pozitivně naladit a informovat své posluchače. 

V současnosti má Radio Kroměříž dvě frekvence – 103, 3 FM pro Kroměřížsko a 107, 0 FM pro Zlínsko. V roce 2019 spustí třetí frekvenci v Uherském Hradišti 88, 2 FM.