Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

PREMIÉRA: Kapela DneskaNe vydává svůj nový klip k romantické písni Úsměv

19.12.2017


Kapela DneskaNe z Kroměříže právě vydává svůj v pořadí již třetí videoklip k nové písni s názvem ′′Úsměv′′. Klip se natáčel na známých místech v Kroměříži, a vy si jej nyní můžete poslechnout v exkluzivní premiéře na jejich Youtube kanále! 

,,Píseň je o lásce dvou lidí, kteří se setkávali do chvíle, než osud nařídil, aby byli spolu. Věříme ale, že každý si v tom najde něco svého," říkají kluci z kapely. Klip se natáčel v prostředí kroměřížského Výstaviště Floria, v Podzámecké zahradě i na Velkém náměstí v Kroměříži. Podzimní počasí a samotné exteriéry dodaly klipu svůj charakter. 

Kamery a následného zpracování klipu se ujal Tomáš Hennel (bubeník z kapely Criminal Colection) a Jan Gerža, oba jsou součástí týmu v tvůrčí skupině Artellery, která realizuje projekty v oblasti firemních video prezentací, hudebních klipů a reklam. 

Kapelu DneskaNe můžete nejblíže vidět na jejich akci Zimní Pivní, která se koná v pátek 2. 2. 2018 na Staré Masně v Kroměříži, a kdybyste to nemohli vydržet, tento rok vydali CD s názvem ′′Bylo na čase′′, které si můžete poslechnout na jejich YouTube kanále.

Oficiální videoklip k písni Úsměv 


Kapelu můžete sledovat na: 

https://www.facebook.com/Dneskane
https://www.instagram.com/dneskane 
https://youtube.com/c/dneskane