Právě posloucháte: Soutěž "Tohle Radio Žeru"

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Viktorka zvládla zápas ve Velmezu, čeká ji poslední zápas sezóny

11.06.2018

Další důležitý zápas odehrálo Áčko v sobotu 9. 6. ve Velkém Meziříčí.  V šesté minutě zápasu Simr vyhrál souboj jeden na jednoho a poslal přihrávku na Dolejše, který míč nedostal přes několik našich hráčů.Ve 14. minutě Zábojník poslal Viktorku do vedení. Vašulka vhazoval a z hrany vápna poslal Tomáš míč do pravého dolního rohu branky. Dvě minuty a další změna stavu. Tentokrát Jurča překonal Pokorného.
Deset minut před koncem poločasu Pěnička z pravé strany vápna ke vzdálenější tyči. Minutu před koncem poločasu změnil stav Šimon Chwaszcz.

V 54. minutě Pěnička útočil úplně sám, golmana Pokorného bohužel nepřekonal. V 72. minutě Zábojník kopal standardku do vápna, kde jeho spoluhráč mířil pouze na horní tyč. O pár minut později si připsal důležitý zákrok Semanko, který zlikvidoval hlavičku Kriegsmanna mířenou na zadní tyč. V 88. minutě hosté poprvé snížili. Druhou branku přidali hosté v 88. minutě. V nastavení viktoriánská obrana nezaváhala a udržela stav 4:2.

FC Velké Meziříčí: T. Pokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Simr, Smejkal, Demeter, Duba, Berka (C), Komínek, Mucha
Náhradníci: Dubec – Šimáček, Puža, Šuta, Vlk, Krejčí, P. Pokorný

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Vašulka, Jurča, Mlýnek, Byrtus
Náhradníci: Jelínek – J. Červenka, Fiala, Behan, P. Červenka, Kiška

Zdroj: Haldinová