Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Víkend patřil na kroměřížské Bajdě tenisovému turnaji dospělých

13.05.2018O víkendu pořádal TC Bajda Kroměříž  letošní první  tenisový turnaj, a to v kategorii dospělých. Výbornými výkony se na turnaji prezentovali i  kroměřížští hráči a hráčky a odchovanci.

V kategorii žen dvouhru vyhrála odchovankyně klubu Hana Pektorová (nyní hraje za klub TK PRECHEZA  Přerov, o.s.), když v těžkém finálovém zápasu porazila v supertiebreaku přerovskou  Martinu Kudelovou. Ve čtyřhře dvojice Hana Pektorová a domácí  Hana Frýdlová prohrály až ve finále s párem Martina Kudelová a Kristýna Jurková (Tenis Slovácko, z.s.).

V kategorii mužů našel domácí Lukáš Dillenz přemožitele ve dvouhře až ve finálovém zápase, kdy prohrál po bojovném výkonu  se vsetínským Stanislavem Bačem.
Čtyřhra byla kořistí kroměřížské dvojice Tomáš Bláha a Lukáš Dillenz, když ve finále přehráli Petra Jordanova (Šumperk) s Radkem Židlíkem (Brno).

Na turnaji získávali  první zkušenosti s dospělým tenisem i další kroměřížští hráči, např. Marie Vondráčková, Lukáš Tatýrek, Radek Olšina, nebo si naopak zahráli na turnaji po delší pauze - Martin Neřád, Michal Kavan.

Podrobné výsledky najdete na www.cztenis.cz.

Zdroj: TC Bajda Kroměříž

Související fotografie