Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Pořad "Živě z Domu kultury" s Hozou Duškem a

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Baník čeká čtvrtfinále poháru s novým koučem

13.03.2018

Dva dny s mužstvem a rovnou do akce – Bohumila Páníka čeká ostrá premiéra v roli hlavního kouče Baníku. S týmem se ve středu představí v odloženém čtvrtfinálovém utkání MOL Cupu na půdě Mladé Boleslavi. Zápas začíná v 17 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat i ČT sport.

Před dvěma týdny překazil pohárový duel mráz, teď už nic takového nehrozí. S Mladou Boleslaví se baníkovci v poháru potkávají po šestnácti letech.

„Bude to válka. Pohár je přímá cesta do Evropské ligy a já sám jsem to na vlastní kůži zažil před rokem se Zlínem. Jedeme se porvat o postup. Věřím, že nám přijedou pomoct i fanoušci,“ řekl Bohumil Páník, který má s týmem za sebou první seznamovací procedury. „S hráči jsem hned v pondělí samozřejmě hovořil, bylo to ale spíše v lidské rovině. Snažil jsem se trošku zapůsobit i na jejich fotbalovou zodpovědnost. Věřím, že nás může posunout právě zodpovědný výkon. Tak jako se to třeba stalo Jihlavě, proč by se to nemohlo povést nám.“

Nový kouč je před utkáním poněkud limitován menšími zdravotními problémy některých hráčů. I proto za mužstvem na předzápasové soustředění do Nymburka dodatečně odcestovali Tomáš Mičola a Oleksander Azackij. „Máme tam nějaké šrámy, u několika hráčů je otazník, zda budou schopni nastoupit. Ale to se vyjasní během středy,“ řekl Bohumil Páník.

Zdroj: oficiální web klubu