Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Prostějov porazil Třebíč, Kladno vyhrálo v Edenu

14.02.2018

Havířov vyhrál posedmé za sebou a přiblížil se play off. Díky zaváhání Energie se na první místo tabulky vrátil Motor. Kladno otočilo zápas v Edenu a ve 49. kole WSM Ligy získalo dva body.

Až do 55. minuty držel slávistický brankář Dominik Frodl čisté konto. Už se tedy zdálo, že Kladno prohraje potřetí za sebou. Vyprodaný Eden ale viděl kladenský obrat: v 56. minutě vyrovnal obránce Petr Hořava a stejný muž rozhodl i v prodloužení (byť šťastně, puk si do branky bruslí srazil slávistický hokejista).

Rytíři si pojistili třetí místo v tabulce. Nejsledovanější muž utkání Jaromír Jágr (ice time 16:37) nebodoval, a po čtyřech zápasech ve WSM Lize tak má čtyři asistence.

HC SLAVIA PRAHA – RYTÍŘI KLADNO 1:2 po prodloužení (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)

Prostějov v sobotu vyhořel se Vsetínem a trenér Jiří Vykoukal nebyl spokojený. Řekl, že i ementál má míň děr než defenzivní hra Jestřábů v tomto utkání.

V dalším kole Hanáci napravili dojem – Třebíči dovolili jen jeden gól, sami skórovali čtyřikrát a slaví páté vítězství z posledních šesti zápasů. Opět se potvrdilo, že se Horácká Slavia v Prostějově necítí dobře: naposledy tam vyhrála v prosinci 2015.

K osmé Třebíči se tak zesdola přiblížil Vsetín. WSM Ligu čeká dramatický finiš.

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Zdroj: Oficiální web hokeje, foto ilustrační