Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Kozlovice chtějí Divizi vyhrát, kabina se třetí lize nebrání

13.02.2018

Divizní tým FK Kozlovice má ty nejvyšší cíle. Po podzimu mají 27 bodů a do jarní části naskočí ze třetí příčky. Dolní Benešov má jen o dva body více, první Ústí má 31 bodů. Příprava je v plné proudu, poslední zápas s Hulínem vyhrály 4:2. Tento víkend změří síly s Uherským Brodem, 24. 2. pojedou do Vyškova a 3:3 je čeká Viktorka Otrokovice. Závěr přípravy odehrají proti Ústí 11. 3. Divize E startuje 18. 3. a Kozlovice vyrazí pro první body do Slavičína 15:00. Doma je čeká o týden později 25. 3. rezerva Opavy.

Kádr v zimní přípravě opustil Kaďorek, Tomáš Mazouch po operaci kolene nastoupí nejdříve v dubnu/květnu. Minulý týden poprvé trénoval Jaroslav Tomčík a na dlouhou dobu se zranil Vogl. Do Rakouska odešel Krejčíř. 

"Momentální příprava není zatím ideální. Odehráli jsme zápas v Morkovicích a po tom zápase chodilo na tréninky pár kluků, protože většina z nás onemocněla. Musely se zrušit i zápasy proti Kroměříži a Lutínu, protože by jsme se neposkládali. Já sám jsem po Morkovicích trénoval poprvé vlastně v pátek a v sobotu jsme hráli zápas v Hulíně a to nám museli pomoct ještě 2 kluci z dorostu, aby jsme to odehráli. Takže k ideálu to má fakt daleko. Příští týden už věřím, že to bude lepší a že pomalu začneme dělat přes zimu to, co máme, aby jsme na jaro byli připraveni," hodnotí zimní přípravu mladý útočník Adam Galetka.

Autor: Haldinová