Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hokejový klub Kroměříž v Play-off, generálkou bude sobotní utkání v Uničově

11.02.2018

Ve 20. kole Krajské ligy mužů domácí Kroměříž zevrubně vyprášila břeclavské Lvy. V zápase několika otazníků (nejistých vyhlídek týmů pro účast v play-off) hosty bez milosti deklasovala 17:1. Rozhodla smršť pěti branek mezi 10. a 15. minutou, drtivá 1. třetina 7:1. Ve 2. části zápasu byli Hanáci často vylučovaní, přesto ještě ve 40. minutě stihli dát "desítku". Třetí dějství už dotvořili naši exhibici k zážitkům až uměleckým.

Hanáci překonali svou rekordní výhru s tímto protivníkem ze 14. 2. 2016 (14:2 v Břeclavi). V utkání si v sobotu hověli a lebedili, žili svým výkonem a velkou produkcí dalších kamarádů až do posledních vteřin. Břeclav už dříve než v 15. minutě duelu nevěděla "co hrát" a utkáním se doslova protrápila.

Kroměřížští si připsali 3 hattricky - konkrétně Murín, Zavřel a Merta. Pardon, ten nasypal trefy čtyři. Řada hráčů bodovala jako duo Jágr, Lemieux, když se Jardovi vrátil Mario po těžké nemoci.

HK si odnese hlavně střeleckou jiskru do play-off! Jeden zápas ještě nedělá sezonu. V tabulce je Kroměříž před posledním soubojem dlouhodobé části šestá. Generálkou na play-off bude duel v Uničově. V sobotu 17. 2. od 17:00.

HK Kroměříž - HC Lvi Břeclav 17:1 (7:1, 3:0, 7:0)