Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hokejový klub Kroměříž v Play-off, generálkou bude sobotní utkání v Uničově

11.02.2018

Ve 20. kole Krajské ligy mužů domácí Kroměříž zevrubně vyprášila břeclavské Lvy. V zápase několika otazníků (nejistých vyhlídek týmů pro účast v play-off) hosty bez milosti deklasovala 17:1. Rozhodla smršť pěti branek mezi 10. a 15. minutou, drtivá 1. třetina 7:1. Ve 2. části zápasu byli Hanáci často vylučovaní, přesto ještě ve 40. minutě stihli dát "desítku". Třetí dějství už dotvořili naši exhibici k zážitkům až uměleckým. 

Hanáci překonali svou rekordní výhru s tímto protivníkem ze 14. 2. 2016 (14:2 v Břeclavi). V utkání si v sobotu hověli a lebedili, žili svým výkonem a velkou produkcí dalších kamarádů až do posledních vteřin. Břeclav už dříve než v 15. minutě duelu nevěděla "co hrát" a utkáním se doslova protrápila. 

Kroměřížští si připsali 3 hattricky - konkrétně Murín, Zavřel a Merta. Pardon, ten nasypal trefy čtyři. Řada hráčů bodovala jako duo Jágr, Lemieux, když se Jardovi vrátil Mario po těžké nemoci. 

HK si odnese hlavně střeleckou jiskru do play-off! Jeden zápas ještě nedělá sezonu. V tabulce je Kroměříž před posledním soubojem dlouhodobé části šestá. Generálkou na play-off bude duel v Uničově. V sobotu 17. 2. od 17:00.

HK Kroměříž - HC Lvi Břeclav 17:1 (7:1, 3:0, 7:0)

Branky (asistence):
Sedlář (Jelínek, Vávra), Murín (M. Gazda, Jergl), Merta (Brada, Sedlář), Murín (Jergl), Hradil (Vaněk, Zavřel), Zavřel, Vaněk (Zavřel, Vávra), Hradil (Vaněk, Vávra), Murín (Jergl), Sedlář (Brada), Jelínek (Osina), Ditrich (Jergl), Zavřel (Vaněk), Merta (Sedlář), Merta (Sedlář), Zavřel (trestné střílení), Merta (Sedlář, Brada)

Sestava:
Karola, Svoboda - Jergl, R. Šťastný - Paksi, Vávra - Osina, Jelínek - Ditrich, M. Gazda, Murín - Zavřel, Hradil, Vaněk - Merta, Sedlář, Brada - F. Laciga, D. Šťastný

Zdroj: HK Kroměříž