Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hokejová pozvánka na domácí mistrák s Blanskem

09.01.2018

Krajská liga mužů spěchá ke svému únorovému finiši a následnému play-off. Zdaleka ne všechny karty byly rozdány, zbývá celá řada otazníků. Prestižní je účast v play-off a třemi porážkami v řadě si s ním (zatím mírně) zahrávají právě naši Hanáci. Zatím jsou v play-off náskokem sedmi bodů, ale hrát se bude ještě o osmnáct! Venkovní los mají jeden z nejtěžších (Ostroh, Boskovice, Uničov), takže potřebují vyhrát všechny bitvy domácí!

Nežli dojde k domácím bitvám s aspiranty finálové "osmičky" Hradištěm a Břeclaví, vytáhnou naši bojovníci proti "rytířům blanenským". Hanáci si už nemohou dovolit podcenění, a právě proto, že je od počátku adventu zrazovaly forma a štěstěna, musejí se celým tělem, neuvadající duší "narvat" do zápasu, makat a nepolevit, věřit svému dílu a dosáhnout tříbodové katarze.

Několik let nepoznal na sobě HK Kroměříž tak bytostně nároky a úskalí Krajské ligy mužů. V podstatě lze trvat na tom, že může každý porazit každého. Nevěříme tomu, že přes naše zraněné a jiné omluvenky bychom poztráceli um a kvalitu, zapomněli dávat góly, zabloudili na cestě za triumfy, nechtěli rozezpívat a dojmout diváky. Pohleďte na svůj tým, přijďte své Hanáky podpořit, žeňte své borce v jejich svatostánku. Ať vlny decibelů zabuší až na billboardy fotbalové domoviny daleko na kopci!

S Dynamiters Blansko HK má náš HK Kroměříž bilanci dokonalou, naposledy přišel o bod skoro před třemi lety. V uplynulých sezonách vyprášil doma soupeře dvakrát devíti góly, venku vítězil 5:0, 5:1 a 6:3!

Kroměřížský zimní stadion hostí důležitý duel HK Kroměříž – Dynamiters Blansko HK v sobotu 13. ledna od 17:00.

Zdroj: HK Kroměříž