Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zápas s Brodem rozhodli Hanáci v prodloužení

03.12.2017

Krajská liga mužů vstoupila 12. kolem do druhé fáze soutěže, do odvetných bitev. Hanáci přivítali v Kroměříži tradičního rivala z Uherského Brodu a znovu měli špatný start do utkání. Po obdrženém gólu na 0:2 naštěstí okamžitě korigovali, nicméně úvodní dějství ztratili 2:3. 

Druhá třetina přinesla, jako po tolikáté, "hanácké hokejové obrození" a byla velká škoda laciné branky na 2:4... V době, kdy Hanáci jasně vládli. Po zásluze skórovali alespoň jedenkrát a třetí třetinu zasvětí jedinému, smazat nejtěsnější náskok hostujícího Spartaku. 

Podařilo se v 50. minutě, práci úderné druhé lajny zužitkoval dorostenec Adam Hradil. Za stavu 4:4 muselo o vítězi rozhodnout prodloužení, a to nabídlo spanilou jízdu našich. Nejprve jsme spálili dvě tutovky a v 63. minutě získal mančaftu bod navíc Martin Nedbal. Mužstvo si došlo pro výhru i bez zraněných opor Luboše Murína a Jiřího Osiny. HK Kroměříž stále zůstává na 3. místě tabulky a v sobotu 9. 12. míří do Rosic. Doma v sobotu 16. 12. od 17:00 hostí HHK Velké Meziříčí.

HK Kroměříž - HC Spartak Uherský Brod 5:4 po prodloužení (2:3, 1:1, 1:0 - 1:0)Sestava HK Kroměříž:
Svoboda, Karola - Jergl, R. Šťastný, Paksi, T. Gazda, Svozílek, Vávra - Ditrich, F. Laciga, M. Gazda - Zavřel, Hradil, Vaněk - Merta, Nedbal, Brada - Sedlář, Jelínek, D. Šťastný

Trenéři: Bc. Zdeněk Bečka, Viktor Hlobil

Příští zápasy našich Hanáků!
V sobotu 9. 12. hrají od 17:00 v Rosicích proti HC Štika Rosice.
V sobotu 16. 12. hostí od 17:00 v Kroměříži HHK Velké Meziříčí.

Zdroj: HK Kroměříž